Büyükada Ulaşım – Büyükada Deniz Otobüsü Saatleri ve Vapur Seferleri

Büyükada Ulaşım Büyükada Vapur Saatleri ve Seferleri

Büyükada Ulaşımı Nasıl Sağlanır?

Büyükada ulaşım bilgileri adaya gitmek istediğinizde size yol gösterecek en önemli kaynaktır. Büyükada ulaşımını nasıl sağlayacağınız hangi yolu seçeceğinize bağlıdır. Size biri hızlı biri de eğlenceli iki Büyükada ulaşım alternatifi sunuyoruz. İster İDO’nun hızlı ve güvenli deniz otobüslerini, isterseniz de vapurları tercih edebilirsiniz.

Kışın kötü hava ve deniz koşullarından dolayı ulaşım daha çok deniz otobüsleriyle ya da deniz taksileriyle sağlanmaktadır. Vapurlar daha çok ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilmektedir.

Büyükada’ya Nasıl Gidilir?

Büyükada’ya nasıl gidilir sorusunun en çok tercih edilen cevabı vapurla, en güvenli cevabı deniz otobüsüyle, en pahalı cevabı ise deniz taksileridir.

Büyük Ada’ya gitmek için öncelikle oraya giden vapur ve hızlı feribotların hangi iskelelerden, hangi saatlerde kalktığını bilmeniz gerekir. Vapurla ulaşımını sağlayacaksanız Kadıköy, Kabataş, Sirkeci, Kartal ve Bostancı iskelelerini kullanabilirsiniz. Deniz otobüsleri sadece Kabataş ve Bostancı’dan kalkmaktadır.

Büyükada Vapur Seferleri ve Vapur Saatleri

Büyükada vapur saatleri hafta içi farklı hafta sonu farklı olmaktadır. Hatta vapur saatleri sezona göre de değişiklik göstermektedir. Yazın her gün ve her saat bulabileceğiniz Büyük ada vapurlarını, kışın bulamayabilirsiniz.

Yaklaşık 1,5 saat süren Büyükada vapur seferleri Kabataş ve Kadıköy üzerinden gerçekleştirilir. Büyük adaya direk ulaşmak için Bostancı iskelesinden deniz otobüsüne binerek yarım saatte adaya ulaşabilirsiniz.

Vapur saatlerini İDO’nun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. (www.ido.com.tr) En son vapuru kaçırmamak için temkinli davranmalı ve kışın iptal edilen seferleri takip edebilmek için vapur seferleri internet sayfasına sürekli göz atmalısınız.

Büyükada The Prince Otel Ulaşım

 
Büyük Ada Pansiyon Fiyatı

Tatili yorulmadan ve bütçenizi sarsmadan yapmak istiyorsanız Büyükada pansiyonlarını tercih edin. The Prince’in size sunduğu uygun fiyatları değerlendirin.

En uygun pansiyon fiyatları burada!

Büyük Ada Eğlence Mekanı

Canlı müzik ve fasılla kullaklarınızın pasını silin, çay bahçelerinde dostlarınızla sohbet edin. Büyük ada eğlence mekanlarının size sunduğu fırsatlardan mutlaka yararlanın.

Doyasıya eğlenmek sizin de hakkınız!

Büyük Ada Tatil Fırsatları

Büyük ada tatilini ucuza mal etmek istiyorsanız grup indirimlerinden, sezon sonunda uygulanan düşük fiyatlardan faydalanmayı ihmal etmeyin. En uygun fiyata tatilinizi geçirin.

Size özel tatil fırsatılarını kaçırmayın!
Büyükada’da Ne Yapılır?

Büyükada’da ne yapılır? Büyükada’da gezilir, eğlenilir, faytona ve bisiklete binilir. Büyük adada denize girilir, uzun doğa yürüyüşlerine çıkılır. Kısaca burada her şey yapılır.

Eğlenceyi yaşarken doğayı keşfedin!
Konumunuz: Nasıl Gidilir? Ulaşım